Sera


W kategorii sera znajdziesz uznane bestsellery marki Insight, mianowicie: kryształki Liquid Crystals , niezrównany w procesie ratowania kondycji końcówek Hair Repair Complex, czy bardzo zaawansowany produkt  z linii Insight Native. Są to przeznaczone do zadań specjalnych certyfikowane preparaty nieposiadające w swoich składach negatywnie wpływających na zdrowie włosów silikonów, parabenów, barwników sztucznego pochodzenia oraz alergenów zapachowych. Bardzo skondensowane, przygotowane w oparciu o innowacyjne receptury kosmetyki gwarantują szybkie efekty w procesie nawilżenia i odbudowy zniszczonych struktur włosa. Ponadto sera marki Insight pozostawią Twoje włosy pełne blasku, wigoru i zabezpieczą przed działaniami wszelkiej maści czynników zewnętrznych oraz zdradliwych wolnych rodników.

Zawierające naturalny olej lniany oraz ekstrakt z organicznego oleju sezamowego kryształki Insight LIQUID CRYSTALS to prawdziwy „must have” w zestawie regeneracyjnym zarówno w domu jak i profesjonalnym salonie. Nakładasz kilka kropel, a włosy momentalnie stają się gładkie i łatwe w rozczesywaniu. Kryształki Insight świetne zdają egzamin jako dopełnienie wszystkich zabiegów regeneracyjnych. To jeden z ulubionych produktów profesjonalnych fryzjerów. Serum można nakładać zarówno na mokre jak i suche włosy.

Przeznaczony do każdego rodzaju włosów kompleks naprawczy Insight HAIR REPAIR COMPLEX przyniesie błyskawiczną poprawę kondycji Twoich rozdwojonych końcówek. Oparty na oleju różanym, fito kompleksie z esencji malwy, Altea oraz nagietka uszczelni, zregeneruje oraz zabezpieczy przed źródłami ciepła. Hair Repair Complex można stosować zarówno na suchych jak i mokrych włosach. Szczególnie polecany do suchych i zniszczonych kosmyków.

Ostatnim kosmetykiem z tej kategorii jest w 100% naturalny eliksir pielęgnujący Insight HAIR ELIXIR NURTURING. Jest to zaawansowane, innowacyjne serum Insight pozwalające bardzo szybko poprawić kondycję fryzury oraz znacznie przedłużyć trwałość jej koloru. Posiadający certyfikat Cosmos Natural Insight Nurturing Elixir powstał z wykorzystaniem takich składników jak olej lniany, arganowy oraz mongongo. Nanosimy kilka kropel skondensowanego produktul na suche lub mokre włosy i delikatnie wcieramy.  Rewitalizujący efekt głębokiego nawilżenia oraz rozświetlenia uzyskamy już po pierwszym zastosowaniu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.