Najpopularniejsze serie Oway

Lista produktów marki Oway

Profesjonalna regeneracja i odbudowa dzięki innowacyjnym, organicznym formułom

Produkty OWAY, synergistycznie podobne do skóry i włosów dzięki bogactwu naturalnych składników, wnikają głęboko w strukturę skóry i włókien włosów, poprawiając ich kondycję. Firma OWAY tworzy ekskluzywne, wolne od szkodliwych substancji rytuały do stosowania w salonie i oferuje unikalne doświadczenia alchemiczne, które można kontynuować w domu poprzez samodzielne wykonywanie całkowicie naturalnych zabiegów stymulujących wszystkie zmysły.

Filozofia marki Oway

Przesłanie agricosmetics ® oznacza uprawianie roślin, kwiatów oraz krzewów leczniczych i aromatycznych na miejscu – w naszym gospodarstwie ORTOFFICINA położonym na wzgórzach Bolonii.

Podejście to oznacza również wybór metody biodynamicznej – najzdrowszej, najczystszej i niewymagającej stosowania środków chemicznych, pozwalającej na uzyskanie nieskazitelnych, wyjątkowo skutecznych olejków eterycznych, hydrolatów i wyciągów, którenastępnie stają się aktywnymi składnikami produktów OWAY.

Podejście agricosmetics ® oznacza pakowanie preparatów OWAY – bogatych w naturalne składniki – wyłącznie w szkło i aluminium. Te cenne materiały chronią nasze produkty i nadają się w całości do ponownego przetworzenia. Podejście to oznacza również wyeliminowanie zbędnych i nadmiarowych opakowań oraz wykonywanie niezbędnych narzędzi wyłącznie z ekologicznie zrównoważonego papieru, drewna, metalu i bawełny – naturalnych materiałów, które zapewniają autentyczne doznania. To wykorzystywanie energii odnawialnej w procesach biznesowych, pozwalające na zminimalizowanie wpływu na środowisko naturalne.

Podejście agricosmetics ® oznacza tworzenie produktów skoncentrowanych, bogatych w składniki aktywne, tak aby zarówno w salonie, jak i w domu można było używać ich w odpowiednich ilościach , zapobiegając w ten sposób ich marnotrawieniu.

Podejście agricosmetics ® Oway to sposób myślenia, sposób życia i świadomy wybór. To dbałość, świadomość i uwaga, które przejawiają się w każdym podjętym wyborze i działaniu, a także tworzenie wysokiej jakości produktów, które nie wywierają szkodliwego wpływu na środowisko i ludzi.

Zasady marki Oway

  • Biodynamiczna uprawa na miejscu w gospodarstwie OWAY;
  • Zasada: przetwórz - użyj ponownie - zacznij od nowa;
  • Laboratoria agrokosmetyczne OWAY agricosmetics® w salonie i Twoim codziennym życiu;
  • Energia odnawialna w laboratoriach produkcyjnych OWAY;
  • Składniki pochodzące z handlu fair-trade i pozyskiwane bez szkody dla zwierząt;
  • 100% szkoła i aluminium;
  • 0% niepotrzebnych opakowań.

Podejście agricosmetics ® to szlachetny krąg wyborów i działań sto-sowanych przez firmę OWAY, mających na celu poprawę dobrostanu Ziemi i jej mieszkańców na każdym etapie cyklu życia produktu.

Gospodarstwo Ortofficina i biodynamiczna uprawa na miejscu.

OWAY to udoskonalające i pobudzające zmysły zabiegi na włosy i skórę głowy z olejkami eterycznymi, hydrolatami i wyciągami leczniczymi uzyskiwanymi przy użyciu biodynamicznej metody stosowanej na miejscu. Kąpiele do włosów, odżywcze maski, odżywki nawilżające, energetyzujące spraye oraz specjalnie hydrolary i eliksiry opracowane zgodnie z zasadami agricosmetics ®.

Zdrowe, czyste i skuteczne agrokosmetyki najwyższej jakości, które zaczynają się w ziemi

W gospodarstwie ORTOFFICINA, położonym na wzgórzach Bolonii, rośliny, krzewy i aromatyczne zioła uprawiane są na miejscu i z wykorzystaniem metody biodynamicznej. Plony tych roślin stają się następnie ultrawydajnymi kompleksami olejków eterycznych, wyciągów i hydrolatów, które stosujemy w naszych recepturach.

Metoda biodynamiczna to najczystsza i najskuteczniejsza forma uprawy ziemi: nie wymaga stosowania pestycydów,herbicydów, środków owadobójczych i sztucznych nawozów używanych w tradycyjnym rolnictwie.

Wszystko odbywa się z poszanowaniem roślin i środowiska, zgodnie z 3 podstawowymi zasadami:

  1. Zachowywanie żyzności ziemi z jednoczesnym poszanowaniem człowieka, rośliny, gleby i całej planety
  2. Dodawanie roślinom zdrowia i siły, tak aby mogły one bujnie się rozwijać mimo intensywnego nasłonecznienia, niedogodności klimatycznych i obecności pasożytów, bez konieczności stosowania środków chemicznych
  3. Produkcja najwyższej jakości składników o niezwykłych właściwościach.

OWAY współpracuje z innymi producentami stosującymi biodynamiczne i ekologiczne metody uprawy. Dzięki temu wszystkie zabiegi OWAY zawierają tylko najczystsze, certyfikowane składniki.

Ciekawostki produkcyjne

Lecznicze zioła zbierane są w balsamicznej fazie księżyca a następnie destylowane na miejscu z użyciem strumienia pary wodnej przekształcane w olejki eteryczne, destylaty i wyciągi stworzone przy zastosowaniu tradycyjnych, naturalnych metod. Bez dodatku syntetycznych rozpuszczalników.

Surowce organiczne i biodynamiczne łączą się ze starannie dobranymi składnikami naturalnymi, takimi jak czyste oleje, woski,masła i rośliny o właściwościach zmiękczających, a także z najczystszymi i najbardziej zrównoważonymi składnikami aktywnymi i funkcjonalnymi.

Agresywne i potencjalnie szkodliwe produkty syntetyczne zastępowane są ich naturalnymi i delikatniejszymi odpowiednikami.

Skład / Surowce

Skład każdego produktu tworzymy według zasad najbardziej zaawansowanej technologicznie zielonej chemii , która gwarantuje doskonałą równowagę pomiędzy naturalną recepturą a profesjonalną skutecznością. Składniki pochodzące z handlu fair-trade i pozyskiwane bez szkody dla zwierząt.

Firma OWAY nawiązała współpracę z międzynarodowymi sieciami sprawiedliwego handlu, aby wspierać rozwój mniej zamożnych krajów.

To właśnie surowce pochodzące ze sprawiedliwego handlu, pozyskiwane w ramach projektów zrównoważonego rozwoju, wspierają gospodarkę lokalnych społeczności i zapewniają im należny szacunek.

Żaden z produktów OWAY nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Punktem kulminacyjnym naszej pracy było uzyskanie certyfikatu PETA CRUELTY FREE w Stanach Zjednoczonych.

100% szkła i aluminium, 0% niepotrzebnych opakowań. Szkło bursztynowe chroni wyciągi roślinne zawarte w naszych recepturach, zachowując ich integralność i zabezpieczając je przed promieniowaniem UV.

Aluminium zapewnia ekstremalną ochronę i nie ulega korozji. Szkło i aluminium można w całości poddawać recyklin- gowi i wykorzystywać ponownie bez końca. Używamy wyłącznie niezbędnych opakowań, aby zminimalizować nasz wpływ na środowisko naturalne.

Opakowania

Mówimy „nie” stosowaniu nadmiernych, wtórnych opakowań i materiałów opakowaniowych, które często są wyrzucane natychmiast po zakupie.

W świecie OWAY, wszystkie przedmioty i narzędzie są wykonywane z naturalnych materiałów takich jak: drewno, papier i karton makulaturowy, bawełna, szkło i metal.

Firma OWAY zdecydowała się na wykorzystywanie energii odnawialnej w swoich zakładach produkcyjnych, czerpiąc z najczystszego, najbardziej naturalnego i niewyczerpanego źródła mocy dla naszej planety: słońca.

Aby zagwarantować maksymalną czystość naszych produktów, używamy wyłącznie wody ozonowanej – czystej mikrobiologicznie oraz otrzymywanej w sposób naturalny i bez użycia promieniowania jonizującego lub chemicznych środków dezynfekujących.

Zaangażowanie OWAY na rzecz zdrowego i pozytywnego stylu życia jest również widoczne we wszystkich naszych codziennych czynnościach – korzystamy z samochodów elektrycznych,ponownie przetwarzamy materiały oraz umożliwiamy pracownikom OWAY kupowanie organicznych produktów na miejscu. Koncentraty bogate w funkcjonalne składniki aktywne i surowce najwyższej jakości.

Produkty OWAY pełnią wiele funkcji jednocześnie i mogą być stosowane w odpowiednich ilościach, co pozwala uniknąć ich marnotrawienia.

Produkty OWAY , synergistycznie podobne do skóry i włosów dzięki bogactwu naturalnych składników, wnikają głęboko w strukturę skóry i włókien włosów, poprawiając ich kondycję podczas zabiegu.

Firma OWAY tworzy ekskluzywne rytuały do stosowania w salonie i oferuje unikalne doświadczenia alchemiczne, które można kontynuować w domu poprzez samodzielne wykonywanie całkowicie naturalnych zabiegów stymulujących wszystkie zmysły. Przetwórz, użyj ponownie, zacznij od nowa.

Szlachetny krąg Oway trwa nawet po zużyciu produktów.

Opakowania szklane i aluminiowe można poddawać recyklingowi.

Szklane butelki i słoiki mogą stać się doniczkami i uniwersalnymi pojemnikami. Pudełka, przedmioty i narzędzia komunikacyjne – wykonane z drewna, szkła, bawełny, metalu, bambusa, papieru i innych naturalnych materiałów – można poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać. Dzięki zastosowaniu metody biodynamicznej, gleba nie jest niszczona ani wyjaławiana przez agresywne substancje chemiczne, ale odżywiana naturalnymi pierwiastkami, co zwiększa jej żyzność i witalność z sezonu na sezon.