Wydobycie skrętu bez nadmiernego obciążenia – Linia Insight Elasti-Curl

Pielęgnacja włosów kręconych i falowanych wygląda nieco inaczej niż prostych pasm. W ich przypadku najistotniejsze jest wydobycie skrętu i podkreślenie go w taki sposób, aby fryzura wyglądała pięknie każdego dnia. W tym celu trzeba stosować odpowiednie kosmetyki, które nie doprowadzą do nadmiernego obciążenia lub – co gorsza – do posklejania kosmyków.

Dla wielu posiadaczek kręconych włosów poszukiwanie idealnej serii produktów bywa męczące i czasochłonne. Warto to sobie ułatwić i postawić na sprawdzone rozwiązania, takie jak linia Insight Elasti-Curl.

Zła pielęgnacja kręconych pasm przyczynia się do ich nadmiernego puszenia, przesuszenia, a przede wszystkim osłabienia skrętu. Elasti-Curl to linia produktów pozwalających na zaspokojenie potrzeb tych wyjątkowych kosmyków i okiełznanie ich. W jej skład wchodzi kilka elementów: delikatny szampon, definiujący krem oraz uelastyczniający olejek.

Co daje połączenie tych kosmetyków? Przede wszystkim dogłębne nawilżenie, większą objętość, podkreślenie struktury loków oraz wygładzenie łusek włosów. Wszystko to bez ryzyka sklejenia pasm i ich mocnego obciążenia.

Insight Elasti-Curl to linia odpowiednio dostosowana do potrzeb wszystkich kręconych i falowanych włosów. Szampon pozwala na skuteczne, a jednocześnie delikatne oczyszczenie skóry głowy i samych kosmyków. Z kolei krem i olejek znacząco ułatwiają efektowną stylizację, a także wydobycie idealnego skrętu, któremu towarzyszy miękkość oraz zdrowy blask.

Kosmetyki powstały na bazie naturalnych składników. Należą do nich trzy oleje pochodzenia roślinnego – organiczny kokosowy, z nasion chia oraz sacha inchi. Taki dobór nie jest przypadkowy. Marka Insight dobrze wie, czego potrzebują włosy falowane i kręcone oraz w jaki sposób im to zapewnić.

W produktach z linii Elasti-Curl znalazły się substancje o właściwościach uelastyczniających i odżywczych. Zapewniają włosom właściwy poziom nawilżenia, zapobiegają puszeniu, a dodatkowo gwarantują ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.