Twoja fryzura nie wygląda tak jak kiedyś? Prawdopodobnie włosy są na tyle zniszczone, że wymagają specjalnej pielęgnacji. Regeneracja jest jak najbardziej możliwa: wystarczy wiedzieć, po jakiego typu pomoc sięgnąć.

Problem zniszczonych włosów

Z łamliwymi, przesuszonymi i kruchymi kosmykami ma do czynienia każdy, kto dąży do stworzenia fryzury idealnej. Suszenie, prostowanie, kręcenie, a nawet czesanie i częste mycie - każda z tych czynności w pewien sposób osłabia strukturę włosów, a tym samym doprowadza do ich osłabienia. Z czasem ich stan jest na tyle zły, że zniszczenia są widoczne gołym okiem, na przykład w postaci przesuszonych czy rozdwojonych końcówek.

Zastanawiasz się, w jaki sposób poprawić nie tylko stan, ale także wygląd fryzury? Istnieje jedno słowo, które uratuje Cię od zmartwień. To regeneracja. Nawet najbardziej zniszczone włosy można “zreperować”. Do tego potrzebne będą trzy rzeczy: profesjonalne kosmetyki, odrobina cierpliwości oraz zmiana codziennych nawyków.

Jak wzmocnić włosy? Czas na regenerację!

Zacznij od wizyty u fryzjera. Podcięcie końcówek, zwłaszcza tych bardzo zniszczonych, to zawsze dobra decyzja. Odświeżysz nieco fryzurę i przywrócisz jej lekkość.

Następnie możesz zrobić porządne zakupy i zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do regeneracji. W tym miejscu rekomendujemy linię Insight Damaged Hair, na którą składa się m.in. delikatny szampon, odżywka odbudowująca oraz specjalna maska, która nie obciąża włosów. Kolekcję tę warto uzupełnić o spray bez spłukiwania czy specjalny puder restructurizing booster – oba produkty pozwolą zadbać o odżywienie skóry głowy i jednocześnie przywrócenie fryzurze blasku, elastyczności i siły.

Jeśli chcesz cieszyć się piękną i zdrowo wyglądającą fryzurą, Twoje kosmyki potrzebują czegoś jeszcze: a mianowicie zmiany codziennych nawyków. Codzienną pielęgnację opieraj na linii kosmetyków regenerujących Insight Damaged Hair. Ogranicz natomiast liczbę takich zabiegów pielęgnacyjnych, jak suszenie gorących powietrzem, prostowanie czy kręcenie: pozwól czasem włosom nieco odpocząć.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.