Nowości Insight z serii do włosów kręconych ELASTI-CURL

Insight ELASTI-CURL to seria stworzona z myślą o włosach kręconych i falowanych. Podobnie jak proste pasma potrzebują one starannej pielęgnacji i kosmetyków przystosowanych do ich potrzeb. Z tego powodu do wspomnianej linii dołączyło kilka nowości, których nie powinno zabraknąć w kosmetyczce posiadaczki burzy loków.

Pierwszą jest specjalne mleczko ułatwiające rozczesywanie, które nie wymaga spłukiwania – Insight ELASTI-CURL LEAVE-IN DETANGLING HAIR MILK. Nadaje się do codziennego stosowania, dzięki niemu kosmyki stają się sprężyste, odporne na puszenie i miękkie. Co ważne  mleczko nie obciąża fryzury.

Jest też coś, co zagwarantuje pasmom dogłębne odżywienie, czyli maska Insight ELASTI-CURL DETANGLING HAIR MASK – odpowiednia zarówno dla kręconych, jak i prostych włosów o średniej oraz wysokiej porowatości. Zapewnia im regenerację i zapobiega puszeniu na skutek zmian wilgotności powietrza. Pozwala na przygotowanie pasm do stylizacji i ułatwia wydobycie pięknego skrętu. Za te efekty odpowiada kilka rodzajów emolientów roślinnego pochodzenia.

Do utrwalenia ułożonej fryzury przyda się Insight ELASTI-CURL LIGHT HOLD FIXATIVE SPRAY. To spray do stylizacji, który nie skleja i nie usztywnia nadmiernie kosmyków, za to pięknie je nabłyszcza i gwarantuje skuteczną ochronę przed puszeniem. To właściwy wybór do loków, jak i fal. Kompozycja fito-olejów została dobrze dostosowana do potrzeb włosów średnio- i wysokoporowatych, dlatego ich układanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Nie można nie wspomnieć także o nabłyszczającym serum olejowym Insight ELASTI-CURL ILLUMINATING HAIR OIL-SERUM. Pokocha go każda posiadaczka naturalnie kręconych włosów, ale nie tylko. Można po nie sięgać również po stylizacji prostych pasm za pomocą np. lokówki. Serum ma lekką formułę, więc nie obciąża i nie skleja kosmyków. Sprawia, że włosy efektownie się błyszczą i pięknie układają, to idealny wybór na ostatni etap pielęgnacji.

Cała seria Insight ELASTI-CURL bazuje na naturalnych składnikach. Połączenie organicznego oleju kokosowego, oleju z nasion chia i oleju sacha inchi pozwala cieszyć się świetną fryzurą każdego dnia.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.