Nowości Insight – szampon i odżywka skoncentrowana Daily Use oraz Dry Hair

Wśród kosmetyków Insight szczególnie dużą popularnością cieszą się serie Daily Use oraz Dry Hair. Niedawno w obu pojawiły się nowości, które spotkały się z równie dużym zainteresowaniem z Waszej strony. To propozycje, które można z powodzeniem dodać do dotychczasowej pielęgnacji włosów, aby cieszyć się ich dobrą kondycją każdego dnia.

Pierwszą wspomnianą serią jest Daily Use. Do wchodzących w jej zakres kosmetyków dołączyły dwa produkty:

  • skoncentrowany szampon o stałej konsystencji do codziennej pielęgnacji,
  • skoncentrowana odżywka o stałej konsystencji do codziennej pielęgnacji.

Szampon jest profesjonalnym kosmetykiem przeznaczonym do mycia wszystkich rodzajów włosów, także delikatnych, cienkich i bez objętości. Skutecznie oczyszcza zarówno skórę głowy, jak i same kosmyki, bez ryzyka ich obciążenia.

Kolejny etap pielęgnacji fryzury może stanowić innowacyjna odżywka. Dostarcza włosom składniki, dzięki którym stają się mocniejsze, błyszczące, elastyczne oraz sprężyste. Nowości mają w składzie organiczny ekstrakt z cytryny, masło z moreli oraz oleje – słonecznikowy i z kiełków kukurydzy.

Na uwagę zasługują również nowości z serii Insight Dry Hair. Należą do nich:

  • skoncentrowany szampon o stałej konsystencji do suchych włosów,
  • skoncentrowana odżywka o stałej konsystencji do codziennej pielęgnacji włosów.

Kosmetyki są odpowiednim wyborem dla osób chcących lepiej zadbać o suche i odwodnione pasma. Szampon, poza zapewnieniem odpowiedniego oczyszczenia, przygotowuje fryzurę do kolejnych etapów pielęgnacji. Odżywka dodaje kosmykom naturalnego połysku i ułatwia ich rozczesywanie. Z uwagi na stałą konsystencję jest wydajna, a dzięki poręcznemu opakowaniu można zabrać ją ze sobą w podróż czy na siłownię.

Nowości z serii Dry Hair, podobnie jak Daily Use, wyróżniają się starannie dopracowanym składem. Znajduje się w nich organiczny wyciąg z owsa, masło Illipe i oleje – kokosowy oraz ze słodkich migdałów. Dzięki nim włosy są mocne, odżywione oraz dogłębnie nawilżone.

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.