Nasze włosy posiadają wyjątkowo delikatną strukturę, której nieodpowiednia pielęgnacja może bardzo łatwo zaszkodzić. Częste farbowanie lub rozjaśnianie, a także stylizacja na gorąco lokówką, bądź też suszarką powodują, że uszkodzeniu ulega ich naturalna osłonka ochronna, przez co szybko stają się one kruche oraz przesuszone.Włosy znacznie szybciej tracą wówczas zawartą w nich wodę i błyskawicznie stają się szorstkie oraz matowe, a to z kolei potrafi spędzić sen z powiek niejednej z nas. Aby w sposób odpowiedni zadbać o kondycję naszych kosmyków, nie trzeba jednak całkowicie rezygnować z wyżej wymienionych zabiegów. Nadal możemy się nimi cieszyć jednak pod warunkiem, że zaopatrzymy się w odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji, które w sposób kompleksowy zadbają o nasze włosy, w tym także o właściwy poziom ich nawilżenia, bez jednoczesnego ich obciążenia.

 

            Jednym z produktów posiadających zbawienny wpływ na nasze włosy są nawilżające kryształki do włosów Insight Liquid Crystals, zawierające w sobie połączenie dwóch drogocennych olejów organicznych: sezamowego oraz lnianego. Produkt sprawdzi się przy wszystkich rodzajach włosów i sprawi, że bardzo szybko odzyskają one odpowiedni poziom nawilżenia oraz odżywienia. Kosmetyk ten można nakładać zarówno na suche, jak i mokre włosy, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wystarczy także kilka kropli, by pokryć nimi całe kosmyki.

 

            Nawilżające kryształki do włosów Insight Liquid Crystals sprawiają, że włosy natychmiast stają się miękkie, gładkie w dotyku oraz lśniące i zdrowe, a dodatkowo zyskują oneodpowiednią ochronę przed szkodliwymi czynnikami płynącymi ze środowiska zewnętrznego. Zadbane pasma łatwiej się tez rozczesują i nie plączą. Formuła zastosowana w nawilżających kryształkach do włosów Insight Liquid Crystals nie przetłuszcza również włosów i nie obciąża ich, przez co każdego dnia możemy się cieszyć zachwycającą i przede wszystkim naturalną fryzurą.

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.