Najlepsze serum do włosów – krótki przewodnik po kosmetykach Insight

W kosmetyczce osoby dbającej o włosy nie może zabraknąć serum. To kosmetyk zamknięty w stosunkowo niewielkim opakowaniu, ale mający dużą moc. Dzięki niemu można w kilka chwil poprawić wygląd pasm, dodać im miękkości i elastyczności, a dodatkowo je zdyscyplinować.

Jakie jest najlepsze serum do włosów? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w ofercie Insight, gdzie każdy wyszuka właściwy kosmetyk dostosowany do indywidualnych potrzeb swoich włosów.

W przypadku chęci dogłębnego nawilżenia kosmyków doskonale sprawdzi się serum Insight Liquid Crystals z organicznymi olejami: lnianym i sezamowym. Wystarczy rozprowadzić kilka kropel kosmetyku, aby ciekłe kryształki nawilżające włosy zaczęły działać, a jednocześnie zapewniły ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wilgocią.

Problemy z rozdwajającymi się, łamliwymi końcówkami? Skutecznie rozwiąże je Insight Hair Repair Complex. To ochronno-odbudowujące serum z organicznym fitokompleksem naprawczym i olejkiem różanym. Odpowiada za regenerację zniszczonych końców, ale też ochronę przed wilgocią oraz wysoką temperaturą (np. podczas stylizacji).

Do farbowanych pasm nadaje się Insight Hair Elixir Nurturing, czyli eliksir pielęgnujący włosy. Jego skład to połączenie naturalnych olejów o właściwościach wygładzających, nawilżających, zmiękczających i rozświetlających, które uzupełnia olej lniany, arganowy oraz mongongo. To odpowiednie serum do włosów farbowanych. Pomaga zadbać o intensywny, trwały kolor.

Dobre serum do włosów jest idealnym uzupełnienie pielęgnacji. Można bez przeszkód stosować je codziennie, a nawet kilka razy w ciągu dnia, jeśli tylko pojawi się taka potrzeba.

Sera Insight to bestsellery zapewniające skuteczność i profesjonalne efekty. Można stosować je zarówno na suche, jak i mokre kosmyki, ponadto nie wymagają spłukiwania, więc ich używanie jest wyjątkowo wygodne.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.