Nadmierne wypadanie włosów to wbrew pozorom dość częsty problem, który dotyczy każdej i każdego z nas. Przyczyny nie są jednoznaczne. Wpływ na osłabienie kosmyków może mieć nieprawidłowa pielęgnacja lub zła dieta. Winą obarcza się także wiek bądź nawet czynniki genetyczne. Czy w związku z tym istnieje rozwiązanie problemu?

Jak dbać o kosmyki, żeby nie wypadały

Widok szczotki pełnej włosów towarzyszy Ci codziennie? Najwyższy czas zająć się problemem jak należy. A zatem przy profesjonalnym wsparciu oraz za sprawą kilku drobnych zmian. Nadmierne wypadanie włosów bywa spowodowane warunkami, w jakich na co dzień przebywamy. Suche klimatyzowane powietrze, nadmierny stres, jedzenie przetworzonych produktów, zbyt mała ilość wody w diecie... to wszystko przyczynia się do osłabiania mieszków i zarazem wypadania włosów.

Jeśli zmagasz się z problemem od dłuższego czasu, odwiedź trychologa. To specjalista zajmujący się leczeniem skóry głowy oraz diagnozowaniem schorzeń, które doprowadzają do nadmiernego wypadania włosów.

Seria Insight Loss Control – zbawienie dla słabych włosów

Istnieje jeszcze jedna przyczyna osłabionych kosmyków. Jest nią niewłaściwa pielęgnacja. Zrób sobie szybki rachunek sumienia: po jakie preparaty sięgasz, aby dbać o słabe i zniszczone włosy? Zapewne są to popularne kosmetyki dostępne niemal w każdej drogerii. Jeśli zmagasz się z opisywanym tu problemem, pomoc czeka pod nazwą Insight Loss Control. To seria produktów, które powstały specjalnie z myślą o tym, aby wzmocnić kosmyki i zapobiec ich nadmiernemu wypadaniu.

W skład linii polecanych kosmetyków wchodzi m.in. szampon Insight - preparat, który pobudza mieszki do wzrostu i wzmacnia cebulki. Dodatkowo działa odświeżająco i regenerująco na skórę głowy. Jego działanie wzmocni lotion – specjalny środek o płynnej konsystencji, który nie tylko wzmacnia, ale także pobudza mikrokrążenie skóry głowy. Użyty po myciu szamponem działa energetyzująco.

Kosmetyki Insight z serii Loss Control powstają na bazie naturalnych składników, pozbawione są natomiast sztucznych dodatków, takich jak m.in. parabeny, silikony czy oleje mineralne. Zachwyt? Gwarantowany!

Komentarze (1)

    • Gosia
    • 2021-10-28 13:37:31
    Uwielbiam Insight Loss Control - seria uratowała moje włosy !
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.