Keratyna Hrestore Oway - jak skutecznie ją stosować?

Przeznaczona do silnej regeneracji i odbudowy struktury włosów. Polepsza efekty zabiegów chemicznych. Kuracja polega na ‘’wtłoczeniu’’ preparatu, tak aby wszelkie ubytki zostały wypełnione fitokeratynowym budulcem. Zabieg polecany jest do włosów skłonnych do “puszenia się”, przesuszonych, matowych, zniszczonych i trudnychdo ułożenia. Metoda keratynowa ma na celu również skrócenie czasu potrzebnego do modelowania i codziennej stylizacji włosów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej i naturalnej formule włosy stają są wygładzone, miękkie oraz znacznie prostsze.

Są odbudowane, zyskują zdrowszy wygląd i połysk, lepiej się układają (nawet po deszczu lub w warunkach wilgoci).

SPOSÓB UŻYCIA Keratyny Hrestore Oway

Zabiegi silnie regenerująco-odbudowujące:
Na umyte włosy szamponem i  dokładnie wysuszone  spryskaj  obficie  po całej  długości keratyną, a następnie aktywuj prostownicą w temperaturze od 160 do 180 st.C Do uzyskania lepszego efektu możesz zastosować parownicę-pielęgnice - wlej do zbiorniczka preparat hrestore, nagrzej parownicę do temperatury pracy - 180 st.C i przystąp do zabiegu.

Zabiegi chemiczne:
Na umyte włosy szamponem bez SLS/SLES (mokre lub suche) spryskaj obficie po całej długości keratyną pasmo po paśmie i przystąp do zabie- gu chemicznego. Podczas zabiegów farbowania, rozjaśniania lub trwałej preparat wnika w głąb włosa czyniąc każdy zabieg bezpieczniejszym, kolor równiejszym i żywszym. Minimalizuje wszystkie uszkodzenia włosa podczas zabiegów.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.